| sînziana24 a întrebat:

Urgent...stiti un mesaj mai potrivit de la multi ani pentru unchiul meu care implineste 35 de ani si o idee de vreun cadou simbolc?

mersi mult:*

Răspuns Câştigător
| laurika_3432 a răspuns:

MESAJE:
Sub tavan de stele,
Si cu bani si fara bani,
Intr-un miez frumos de noapte,
Lumea-ti spune "LA MULTI ANI"

Un ocean de sanatate, Un munte de noroc, Un camion de bani, Si un sincer LA MULTI ANI
Fie ca din aceasta zi, toate necazurile sa te ocoleasca, dragostea la tine in suflet sa poposeasca fara sa mai plece si sa ai doar zile insorite si multa fericire! La Multi Ani!
SI CADOURI : UN COSTUM, CRAVATA sau ce sti u ca si-ar dori el de ziua lui sau ce ii place mult happy baftahappy

1 răspuns:
| ClaraLove a răspuns:

MESAJ sarumana unchiule de felicit pentru cei 35 de ani si iti urez sanatate si noroc CADOU o cravata, haine.