| Maria2894 a întrebat:

Urgent! Unde pot vedea sau downloada "The Runaways" cu dublare in limba rusa sau cu subtitrare in romana? Funda! Mersi anticipat)

3 răspunsuri:
| elle_1922 a răspuns:

Il poti descarca de aici
http://www.radiofly.ws/

cauti acolo la filme

| denise_9126 a răspuns:

Il poti vedea pe www.surfthechannel.com dar e in engleza si fara subtitrare. :(
Inca nu a aparut filmul cu subtitrare in romana si nu am vazut nici dublat in rusa.

| blue97 a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/filme/The-Runaways-The-Runaways-512111.html numai cu atat te pot ajuta...si cat am cautat nu stii ca si eu il vreau dar doar atata am sper ca macar efortul de orbit la calculator cateva ore sa-mi aduca fundita:(