| dragutzairina a întrebat:

URGENT! URGENT! [-o< VA ROG SA MA AJUTATI [-o<. Unde pot gasi sneakers, fara platforma, peste glezne pentru fete in Constanta? Si cam cat costa.P.S raspundeti doar daca stiti cu siguranta si sunteti din constanta sau daca aveti si voi. Multumesc si va rog RASPUNDETI DACA STITI [-o<.Dau FUNDA + VOT unui raspuns explicit cu pret si magazin de unde ii pot achizitiona big grin

1 răspuns:
| forlucky a răspuns:

Iti recomand un magazin online Ai o varietate larga de produse