| Lori_7894 a întrebat:

Urgent! Va roog frumos daca puteti spuneti'mi cum as putea sa imi descarc aplicatii pentru iphone prin cablu USB legat la laptop. Daca se poate explicati'mi pas cu pas(nu ma prea pricep). FUNDA mare pentru cine imi explica primul si detaliat!

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Cred ca este la fel ca si cand iti pui poze, muzica sau fisiere video pe un mp4.Trebuie sa ai in primul rand aplicatiile dorite instalate in laptop.Cand conectezi cablul la laptop iti apare o chestie, un fisier nou in care trebuie sa dai copy si paste acelor documente pe care doresti sa le transferi in iphone-ul tau si sa astepti sa se incarce...cam asta e! Iti doresc mult succes!