| deutza_3149 a întrebat:

V-ati inscris la liceu? Eu vreau sa ma duc maine, mi-am scos toate actele dar nu stiu ce e cu cererea de inscriere, trebuie sa o fac de acasa sau imi da o cerere tip sa o completez?

Răspuns Câştigător
| IepurashRocker a răspuns:

Eu stiu cã cererea de înscrieri ti-o dau ei de acolo sã o completeze un pãrinte. pãrerea mea ar fi sã mergi cu mama / tata la depunerea dosarului la liceu big grin

5 răspunsuri:
| FoXy a răspuns:

Eu azi am fost, iti dau ei o cerere pe care o completeaza parintele\tutorele. in rest duci ce ti-a dat de la sc.si sa nu uiti sa iei un dosar eu am uitat si m`a trimis sa iau unullaughing)

| Petronela a răspuns:

Da, m-am inscris la liceu.Nu iti trebuie cererea de inscriere deoarece maine o va completa un parinte de-al tau. Cererea ti-o vor da de la liceu.La dosar iti trebuie certificatul de nastere in copie legalizata, copie de pe buletinul tau, foaia matricola si fisa medicala. Fundita?:d

| Aicilef a răspuns:

E cerere tip.adica parintele doar o complecteaza! Baftawinking

| sssss a răspuns:

Da, eu m-am inscris.

Cererea de inscriere este evident o cerere care ti se da la liceu in momentul in care te duci sa depui dosarul. Tu(sau unul din parinti) trebuie sa o completezi cu datele care ti se cer:numele, prenumele, media de admitere, profilul la care ai optat etc.Trebuie sa mai scrii CNP-urile parintilor si ocupatia lor.
Sper ca te-am ajutat!
Succes la liceu!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iei de la secretariatul liceului.