| Onutzyk a întrebat:

V-ati simtit vreodata RESPINSI de colegi, mai bine zis prieteni
Cum ati reactionat?

Răspuns Câştigător
| Sunshinee a răspuns:

A cata oara? Prima, a doua, sau a douazecea? Le-am dat cu flit. Atata timp cat sunt mai buna din n puncte de vedere decat ei, asta merita. Poate ca nu-s desteapta pamantului, poate ca n-am fata de miss sau mai mult ca sigur nu-s perfecta. Dar inainte de toate, sunt om, si cineva care nu respecta un om, nu e om happy asa ca indrazneste, fa-ti noi prieteni, cauta fericirea in lucrurile marunte, zambeste, lupta pentru ce iti doresti, lasa-i pe ei sa se intoarca la tine. Daca sunt cu adevarat oameni, vor pleca privirea. Daca esti cu adevarat om, vei ridica tu capul si vei merge mai departe, oricat de greu ar fi. O viata avem, de ce sa nu profitam de ea? Bafta!

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pe mine nu prea intreseaza in general parerea altora, sunt o persoana care pune pret pe singuritate. M-am simtit respinsa pentru ca nu fumam doar ca sa fiu cool, nu ma dadeam la "bunacunile" scolii si nu o ardeam prin cluburi aiurea. Daca m-a durut? Deloclaughing
Drumul meu in viata e cu unic sens. Oricine pe aflat pe el, in afara de mine e in plus

| AnonimA a răspuns:

Buna da m-am simtit si m-am retras pentru ca daca eu nu am loc in viata lor nici ei in viata mea:*

| Myuu a răspuns:

Mie nu mi s-a prea intamplat, fiind cea care invata cea mai bine din clasa sunt "inbratisata" de toti colegii cand intru pe usa de dimineata, adica."imi tema la mate?, cum e acel ex? tu ti-ai invatat pentru test?, ma lasi sa stau cu tine in banca la test?" deci la noi in clasa suntem ca o familie nu doar la teme si la traznai nu ne param niciodata.Toate fetele ma invita la ele, eu as merge, dar mama si tata sunt cam."nu", clasa mea e super, perfecta si cateodata ne certam, dar a doua zii ne inpacam.Am o colega de clasa care chiar e respinsa, pai nimenii nu o baga in seama, dar nu-i nici de mirare e o mincinuosa si nu ca as crede in povesti, dar cred ca e si usuratica.In fine pentru mine e OK in clasa.

P. S:unele fete, nu toate sunt cam invidioase pe mine.

Răspuns utilizator avertizat
| Onutzyk explică:

N-am zis ca ma fost respinsa, fricoaso care fugi de la ziua colegelor ca ti-ai luat cafteala sh pumni in cap devil

| Delee a răspuns:

Cei care te resping nu iti sunt prieteni, asa ca ignora-i, pentru ca indiferenta doarehappy

| AntiTeamEdward4Ever a răspuns:

Vai draga ai fost respinsa.
Bravo, fetita!
Esti formidabila.