| bleakangel a întrebat:

Va intreb ca sa aflu si ideea voastra,, De ce iubiti o persoana?"

4 răspunsuri:
| DeutzaMika a răspuns:

Pentru ca sufletul si corpul tau isi doreste asta! Inima iubieste, doreste si uita!
O persoana iubeste tot ce are sufletul ei pereche! O iubeste pentru defectele ei si pentru tot ce are bun in suflet!
Iubim, de ce iubim? Pentru ca asa este omul! El iubeste!

Cam asta ar fin parerea mea!

| luizza95 a răspuns:

Pentru cum te face sa te simti,pentru ca te iubeste,pentru ca e diferit cu tine decat cuceilalti, pentru ca are incredere in tine, pentru ca te face sa te simti special si doar pentru ca iubesti acea persoana pnetru ce este si pentru ce reprezinta pentru tine.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu?