| griiulain a întrebat:

Va par stupide unele intrebari puse aici?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare stupid ca atuci cand pui o intrebare de genu se gasesc multi destepti chatterbox sa zica " Ca si asta ".
Ce e stupid dragilor? Ca intreaba? Daca nu va convine va invit la tacerewinking. Parerea ti'o spui, nu iti ia nimeni dreptul, dar nu zici ceva de genu "Da si asta la fel!", argumentati!
Poate mai sunt intrebari stupide, dar pentru persoana care a postat e posibil sa nu fie asa de stupide ca pin ochii nostri.

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mi se pare stupid frustratul sau frustrata care dă stupid.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

La intrebarile stupide nu raspundbig grin

| Bacemi a răspuns:

Sunt unii care pun intrebari in batjocura dar de obicei sunt intrebari serioase. Pe mine nu ma intereseaza ca sunt intrebari stupide, eu sunt aici pentru a raspunde la cele serioase in special.

| anad a răspuns:

Dupa mine nu ar fi deranjant ca sunt stupide.Raspunzi sau nu la ele. Cred ca mai deranjante sunt cele care sunt pline de greseli si fara logica.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu, deloc. Toate sunt demne de studiu in Academia Romana.

| Atotstiutorul a răspuns:

Cam DA! cum e asta spre exemplu!

| asdgfhresry a răspuns:

Din moment ce nu prea am avut la ce intrebari sa mai raspund, clar sunt stupide. Intrebarile sunt prea stupide gen "Ce faceti?"
Si ma enerveaza cand cineva ademeneste cu fundite. Chiar asa de prosti suntem sa ne ingramadim la fundite ca mustele la paine calda?
Deci mult intrebari sunt stupide

| nodeerskulls a răspuns:

Unele intrebari ma fac sa-mi fie frica pentru viitorul umanitatii.

| Alice_6278 a răspuns:

Unele chiar sunt foarte stupide.

| LuS[z] a răspuns:

Nu chiar stupide...sa zicem ca sunt cam fara sens

| ilovemusic a răspuns:

Da inainte erau mai dragute intrebarile, acum sunt de genul ce faceti, ghiciti melodia care-mi place si va dau fundita si altele.

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Da sint unele intrebari foarte stupide puse in general de copii 11-15ani referitoare la sex si in general de fete care inca nu si-au terminat cele 8 clase, dar deja se gindesc cum sa faca sex.

| oky a răspuns:

Da. Foarte stupide ( ca si asta de altfel)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca mare dreptate are Legiuitoarea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si idem Legiuitoarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! chiar foarte stupide!

| mihai_6493 a răspuns:

Da! Ca si asta.

| blondy a răspuns:

DA si asta e o intrebare stupida

| regina00002 a răspuns:

Nu chiar stupide! dar fara sens!