| anonim_4396 a întrebat:

Va plac filmele de comedie sau actiune/aventura? care a fost cel mai bun film pe care l-ati vazut vreodata?

5 răspunsuri:
| badboyvlad a răspuns:

Pai dpinde, crec Piratii din caraibe, stapanul inelelor si 2012. Mai sunt, pe mine astea mau satisfacut cel mai mult.

| Smurf a răspuns:

Comedie. Daca tot pierd 2, 3 ore pentru un film, macar sa ma distrez un pic. Cel mai bun? Nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da imi plac bagaias drot in flit \ma al draq nu gasesc nici unu\dar mia dori firar mama draq

| keloo2oo7 a răspuns:

Safe house

| nnm a răspuns:

Cel mai bun film pe care le-am vazut sunt Scary Movie 2, 3, 4 si 5