| Gaby_5114 a întrebat:

Vă place de Adelina Pestriţu? Dar de Liviu Vârciu?

4 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

De adelina imi place cum arata la corp, dar la ce are in minte nu dau 2 bani pe ea. cat despre liviu ma abtin sa fac comentarii despre el, las fetele sa o faca.

| Vali87 a răspuns:

Mey, da Adelina arata bine dar in ceea ce priveste comportamentul ei, hmmm, nu stiu ce sa zic, as fi tentat sa zic ca e ca toate celelalte din asa zis-ul Swow Biz, sa fie mereu in centrul atentiei, sa fie vazuta cu barbati cu bani, Liviu a fost si va ramane singurul barbat din viata ei care nu este bogat, dar oricum la vremea cand s-au cuplat Liviu era cunoscut cu L.A-ul lui, deci era si el celebru.
Referitor la Liviu da sincer arata bine si cum necum, el mai are si ceva job-uri, mai joaca in telenovele, mai apare pe la o emisiune doua in ipostaza de prezentator, cum a fost de revelion la PRO TV, e ok el asa. Si imi place si ca are succes la fete/femei, ce maitongue desi nu e dupa cum am mai zis vreun magnat.

| missaly a răspuns:

De adelina nu imi place delooooc se crede mare vedeta oh go on...iar de liviu varciu imi place muuuult:X eee super

| roxyroxy_1309 a răspuns:

Din punct de vedere fizic arata foarte bine amandoi, dar nu mi place ca sunt prea avari dupa publicitate, in special adelina.