| anonim_4396 a întrebat:

Va place sa fiti in centrul atentiei? De ce?

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mereu am detestat lucrul asta.Detest ca privirile sa fie atintite asupra mea si sa fiu analizata si/sau catalogataraised eyebrows
Imi place atat de tare sa stau in spatele reflectoarelor si sa dau indicatiihee hee
As putea spune ca am alergie la bliturilaughing
Dar se mai intampla sa vorbesc colegilor si incerc sa caut un punct fix sau ma uit la dirig care nu imi inspira nimic si vorbesc cu ei fluent, fara sa ma balbai sau sa fac gafehee hee

| Silvia a răspuns:

Nu prea.Si mai ales nu suport sa se holbeze cineva la mine.Nu stiu de ce.Asa sunt eu.

| Emena a răspuns:

Cui nu ii place.oh go on

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sincer dahappy Nu stiu motivul laughing Asa imi place miebig grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu imi place.

| Victoria a răspuns:

Da. Pentru ca asa ma simt eu bine.

| juniper a răspuns:

Nu, mie imi place mai mult sa fiu independenta si in plus urasc cand cineva se holbeaza la mine.

| StaRmAgiC a răspuns:

Da imi place.

Sunt mult mai mult bagata in seama, apreciata sau nu de cum sunt, totusi sunt cunoscuta de cum sunt si stiu mereu sa ies in evidenta cu cate ceva.

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Da.Pentru ca ma simt binehappy

| Lary a răspuns:

Nu.Sunt cumva o maimuta scapata de la circ sau un VIP ca sa se holbeze lumea la mine sau sa se imprieteneasca toti cu mine? Nu! Sunt un om ca si ceilalti si am nevoie doar de atentia celor care imi sunt cu adevarat prieteni si care tin la mine cu adevarat

| Cleona a răspuns:

Normal! eu nu pot sta asa fara sa ma bage nimeni in seama, eu vorbesc cu toti, si ce poate fi rau sa fi in centrul atentiei? asta e ca si popularitatea! si oricui ii place sa fie mai popular!

| denyelle a răspuns:

Pai.inainte nu`mi placea.eram timida si ma blocam cand cineva se uita la mine... dar acum am capat incredere in mine si pot spune ca nu ma deranjeaza sa fiu...[mai sunt si zodia leu si stiti ca leilor le place sa fie in prim plan]

| Iustina17 a răspuns:

Nu pentru ca nu suport ca lumea sa se holbeze la mine :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dahappy. Daca nu sunt bagata in seama, sau vad ca prezenta mea nu este asa de importanta, prefer sa ma retrag happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar uneori.
Prea multa atentie ma face sa ma simt foarte prost.
Ce este mult strica asa ca mai bine fara excese.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu chiar nu-mi place pentru ca pot sa imi pierd prietenii devenind obsedata de popularitate