| Monycina a întrebat:

Va placut noua telenovela "Iubire si onoare", daca da/nu argumentati happy?!

Răspuns Câştigător
| denysse_5976 a răspuns:

Daaa...astept cu nerabdare fiecare episod desi nu sunt adepta telenovelelor.Aceasta are o poveste foarte frumoasa si prezinta situatii din viata reala.

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Mda. am si varsat o lagrimas des crocodilas. yawn

| mymy a răspuns:

Da :X mult big grin mai mult pentru Adela Popescu big grin tie :*?

| Monica_3326 a răspuns:

Daaaaa, mi-a placut foarte mult.
Pt ca in sfarsit a aparut o telenovela mai noua, si e mai bine ca s-au terminat inima de rrom si regina.

| Ale_2374 a răspuns:

Nu, pentru ca viata noastra de zi cu zi este o telenovela.Eu una le am pe ale sa ma mai incarc si cu altele. mai bine nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da