| AnonymousCLL a întrebat:

Va rog ajutați-mă urgent!
Am avut tableta la un prieten ca eu nu o foloseam, acum câteva zile am luat-o înapoi
Si am intrat pe net sa ma uit la filme 2016 online subtitrate
Si când am dat Play m-a redirecționat pe un site XXx de mai multe ori
Si acum nu mai merge deloc safari adică google si tot
Dovada:https://postimg.org/image/85npq0h0h/
Ma poate ajuta cineva? Dau funda

2 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Incearca sa reinstalezi google cumva. Apoi instaleaza un antivirus si da o scanare in caz ca s-a virusat tableta.

| millar a răspuns:

Pai mai intai uitete pe magazin play si vezi daca poti sa reinstalezi internetul google pe ce intrai tu ( uitete mai intai sa vezi daca il gaseti acolo unele tablete pot avea aplicatia si sa nu se gaseasca in magazin play )