| branzasnurr a întrebat:

Va rog ajutati-ma am bagat din greseala o poza pe facebook si acum vreau sa o sterg cine stie cum sa imi zica! dau fundita garantat!

Răspuns Câştigător
| TheFACKYouTub a răspuns:

Uite asa
alegi fotografia dorita de tine si jos in dreapta iti scrie Sterge aceasta fotografie iti dau un link, si te uiti pe el https://www.facebook.com/....../photo.php vezi in dreapta jos de tot
daca ai postat pe perete o fotografie nedorita dai click pe ael varf de SAGEATA care se afla in dreapta pozei s-au a link-ului si dai stergere;)

1 răspuns:
| beckham1 a răspuns:

Dai click pe poza si in dreapta langa commuri ai :
Tag this photo
Make profile picture
DELETE THIS PHOTO

dai click pe delete this photo si apoi Confirm