| Gabytza_5389 a întrebat:

Va rog ajutati-ma. de curand am gasit jocul de pe stardoll.com si nu stiu cum se joaca... adica cum cumpar, cum pot sa-mi vand hainele pe crea le fac? ajutati-ma va rog. funda happy

Răspuns Câştigător
| MaDaProd a răspuns:

Jocu ala e mai mult "hai sa iti iau banii" daca vrei ceva cu papusi sau haine etc. joaca sims 2 sau 3 e fara bani e downloadabil si te poti juca oricat

1 răspuns:
| Andreeamariagrigorescu a răspuns:

Uite stardoll este un joc dificil si foarte urat! Mai bine incerca Lady Popular Fashion Arena!