| Daysee a întrebat:

Va rog ajutati-ma repede! cryingcryingcrying Mi'am descarcat metin2 empire nu de pe site pentru ca de acolo nu merge.De pe google. Bun. Apoi am instalat tot ce trebuie.Cand sa intru in joc imi bag contul' (nou). Imi tot spune eroare la conectare de server. Datele sunt bune.Va rog mult ajutati-ma.Eu am mai avut un cont pe empire dar s-a mai schimbat si vad ca s-a cam dus de rapa.Multumesc mult :-x:-x:-x:-x:-x. Fundaa mare mare! kisskisskisskiss >big grin

2 răspunsuri:
| Cr3Tzu a răspuns:

Buna...Empire merge. dar fi atenta la versiunea clientului, pentru ca acesta a fost modificat.Mai bine il iei de pe site.

| DumitruLaurentiuAdrian a răspuns:

Kidda mt2 empire numai merge...