| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma :-ss
Imi spuneti ce cadou as putea face daca implinim jumate de an de cand suntem impreuna...de preferabil un cadou facut de manuta mea ca sa fie mai simbolic happy...Imi dati niste idei?

3 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Asta am vazut-o intr-un film sa va cofectionati amandoi 2 inele din ata (ai vazut cum sunt bratarile alea impletitebig grin 0
cv de genul ala... mi-e asa mi-ar plcbig grin

| hanry a răspuns:

Pai un ford ai fi frumos .si cu manuta ta ce sa faci? pai cu panuta aiai poti sa faci notul de la cadou...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai putea face doua bratari dintr-un singur sirag din margele (negre-unisex), ca sa marcheze aniversarea si, pe care le veti purta amandoi pana cand... vreti voi. happy