| licurici_3019 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Sunt doua fete cu care ma inteleg foarte bine, Cristina si Mihaela. Pe Mihaela o cunosc de cand eram mic, ea e o fata de treaba, glumeata, e mereu pusa pe șoti, dar eu o consider o prietena, una foarte buna, dar n-am sentimente pentru ea. Bine, ii vreau binele, iar atunci cand are probleme o ajut. Miha e draguta dar nu e chiar asa de frumoasa. In schimb Cristina e foarte frumoasa, are parul brunet si cret, ochii verzi spre albastru, iar zambetul ei e unicat. Prezenta Cristinei ma deranjaza intr-un anumit fel, dar imi place sa stau cu ea, doar ca imi tot uit cuvintele in prezenta ei. Mihaela e putin geloasa pe Cristina, iar baiatii spun ca eu sunt "mort" dupa Cristina. Eu nu stiu, nu am mai fost indragostit niciodata. Voi ce credeti? De data asta m-am indragostit? thinking

Răspuns Câştigător
| LovelyGirl_3607 a răspuns:

Cred ca tu esti singurul in gradul de-a lua o decizie corecta in acest moment. Parerea mea e ca nu ar trebui sa te iei dupa acei baieti, eu n-as crede ca te-ai indragostit de Cristina, dupa descrierea ta asi spune mai de graba ca iti place de ea. Probabil esti indragostit de MIhaela, doar ca esti putin confuz. Cred ca nu ar trebui sa te l-asi purtat de frumusetea Cristinei si gandeste-te mai bine, ce simti tu pentru Mihaela? Dar, poate ca solutia perfecta ar fi ca tu sa-i ceri sfatul unei persoane care va cunoaste pe toti 3, dar sa fie o persoana care se intelege la fel de bine cu toti 3, preferabil, un prieten/ă mai mare. fundă?

3 răspunsuri:
| scarlethara a răspuns:

Nu pot sa spun ca esti indragostit de cristina! eu cred ca doar te-a vrajit frumusetea ei! asa fac fetele de obicei dragule, asta e viata! si cu cristina mi se pare ca va comportati ca niste frati? ma intreb e oare probabil sa te iubeasca mihaela daca tu crezi ca nu ii convine aproppierea ta fata de cristina. nu stiu ce sa zic

| Pampam1 a răspuns:

Cel mai bine ar trebui sa stii tu asta.Nu crezi? Dar din felul in care ai descris-o pe Cristina eu cred ca te-ai cam indragostit.Acum...eu nu prea am de unde sa stiu daca o placi sau nu.Ai zis ca e frumoasa ca iti place compania ei. Cel mai bine e sa vb cu ea despre asta si sa-i spui ce simti.Eu cred ca o placi.
Succes:*
Funda?:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce simti cand esti in prezenta ei daca te emotionezi, iti bate inima tare, ii vrei numai binele, in vacante sau chiar in weekenduri tie dor de ea si esti trist cand nu e langa tine sau se dau altii la ea si daca ea ar fi fericita cu un alt baiat te-ai sacrifika ca sa fie ea fericita da te-ai indragostit