| dulkika a întrebat:

Va rog ajutor! Am downloadat de aici http://bancuriok.com/emoticoane-mess/emoticoane-messenge r/ aceste emotii(versiunea a treia)si nu imi plac.Stiti cum pot sa le am pe cele vechi sau imi puteti lasa un link de unde le pot downloada pe cele vechi? Va rog ajutor urgent! Dau funda si vot promit!

5 răspunsuri:
| dulkika explică:

Am facut ce a zis BLACKPRINCESSBITCH si acum daca fac un simbol cum ar fi : ) ) imi apare asa. Ce ma fac? Imi puteti lasa un link de unde pot descarca emotiile alea normale pe care le foloseste toata lumea? Va rog:oooo3! Si nici nu stiu cum sa dezinstalez messul sau cum sa-l instalez! Si daca as face asta si as strica ceva as incurcao de la mama pentru ca ea are nevoie pe mess in fiecare zii.Deci link va rog de unde le pot downloada emotiile normale si pe cele ascunse sau daca nu doar pe cele normalehappyPromit funda.

| drumulspreiad a răspuns:

Am patit si eu la fel.trebuie sa iti dezinstalezi mess'ul si sa il instalezi iar.nu te speria! se instaleaza usor, fara mult stres.cred ca asta e singura solutie.mult noroc! funda?batting eyelashes

| BlackPrincessBitch a răspuns:

Ok

1dai la start
2iti apare control panel
3dai dublu click pe el
4dai pe add or remove programs in romana adauga sau sterge programe
5cauti acolo fisierul
6trebuie sa scrie gen bancuriok sau asa ceva il gasesti tu
7dau pe remove si se dezinstaleaza
8daca iti apare cum ceva site il inchizibig grin

sau mai usor

1dai la start
2all programs sau toate programele in roamana
3cauti acolo probabil il ultimu`
4pui mouseul pe el[nu dai click
5shi apare uninstal sau dezinstalare

atat... sper ca ti-am fost de ajutor

pa, pa

succes si funda plzzzbig grinbig grin

| ing3ras a răspuns:

De ce nu citesti tot ce scria pe site? "Pentru a le Downloada Click Aici sau pe Poza, in caz ca doriti sa reveniti la emoticoanele clasice de la Yahoo Messenger le puteti downloada de aici! Asca ca uite linkul pentru cele clasice " http://bancuriok.com/wp-content/EmoticoaneMess/ClassicEmoticons.exe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gagalaga