| anonim_4396 a întrebat:

Va rog, daca stiti niste programe de editat poze ca photoshop-ul? am o mica zgarietura pe frunte facuta de o prietena si vreau s-o maschez cumva.Va multumesc anticipat.happy

3 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

Eu folosesc photoinstrument, merge fb, da trebuie sa ai photoscape ca sa iei pozele de pe photoinstrument, deci ia-le pe aman2.

fundita, plzz.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te ajut eu cu poza. contact me: id:ionutzel13

| Andut a răspuns:

Sau poti folosi photofiltre are cam aceeasi structura si schelet ca photoshop doar ca ocupa mai putin locwinking