| Simona07 a întrebat:

Va rog dati-mi idei! Dau fundytza! Despre ce poem as putea face pe un poster? Dati-mi exemple!

2 răspunsuri:
| Lorenuta2000 a răspuns:

Lacul de Mihai Eminescu. Eu l-am facut in grafica la desen. Faci un lac cu niste valuri, nuferi si o barca in care sta capul lui Eminescu, sus luna cu cate un nor in fiecare parte, iar langa lac un grup de copaci. Era sa uit : langa luna, intre nori, pune luceafarul( o stea mare care isi intinde o raza spre Eminescu).

| Lorenuta2000 a răspuns:

Primesc FUNDITA?