| anonim_4396 a întrebat:

Va rog fetelor ajutati-ma! nu mi-a venit ciclul de 2 luni si nu stiu ce am. mentionez ca nu am intretinut relatii sexuale niciodata! va rog recunosc ca ma simt mai bine acum dar sunt stresata! va roggggg

Răspuns Câştigător
| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Si mie mi s-a mai intamplat. si acum depinde e normal ca ciclul tau sa fie dereglat se regleaza dupa 1 an 2 desi eu am 3 si tot nu vine regulat, mai asteappta putin si daca mai intarzie du'te mai bine la ginecologhappy...succes:X

5 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Asa am patit eu, eram de fapt racita, am fost la farmacie si mi-a dat niste pliculete "Uricol" am luat cate 2 pe zi timp de 3 zile[trebuia sa iau 6 zile] dar in a 3a zi mi-a venit ciclul si nu am mai luathee hee

| T30D0RA a răspuns:

Si la o prietena a mea nu i-a venit de 3 luni ciclu si saptamana trecuta a fost la control si i-a descoperit ceva la ovare. Ginecologul i-a dat ceva pastile ca sa ii vina menstruatia si apoi trebuie sa ia anticonceptionale.
Du-te la ginecolog! E gratis, daca te duci cu trimitere de la doctorul de familie.

Sper ca nu ai nimic! Multa sanatate!

| HappyUserUnknown a răspuns:

Pana nu ai prima relatie sexuala, nu iti vine mereu regulat, ori intarzie, ori vine de 2 ori intr-o luna, asa ca nu trebuie sa-ti faci griji, e ceva normal happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E ceva normal sa nu-ti vina la fix daca nu ti-ai inceput viata sexuala... mi s-a intamplat si mie, dupa ce o saty incepi, o sa ty vina normal, exact in ziua care trebuie sa vina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa e mereu ciclul se regleaza dupa 2-3 ani depinde si de corpul tau si astea...insa daca nu-ti vine sa zicem intr-o saptamana mai bine te-ai duke la ginekolog sau daca tie teama sa mergi acolo du-te la farmakie sau la doktorul de famile sukkes