| Annapro a întrebat:

Va rog frumos am nevoie de mare ajutor. Imi doresc foarte mult un caine, dar parintii mei nu sunt de acord mai ales mama pentru ca zice ca eu nu voi putea avea grija de el mereu si ca ea nu prea vrea sai aiba grija de un caine. Va rog din suflet ce as putea sa fac ca sa o conving sa-mi ia un Yorkshire Terrier? Va rog mult, dau funda+ vot-uri, Va rooog mult.

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai,arata-i ca esti in stare sa ai grija de el,fa si tu curatenie prin casa,ajuta-i cand au nevoie,sau,faci o saptamana de proba,cu cainele,asa le poti arata ca esti in stare sa ai un caine, daca nu, da-i-l unei prietene.

1 răspuns:
| Annapro explică:

Sa* aiba