| Okkultist a întrebat:

Va rog frumos dati-mi si mie niste expresii frumoase pentru a le spune unui baiat, din dragoste. Funda big grin

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Asta e ceva care se spune din suflet, inima, nu de pe net sau din ideile altora.
Ce relevanta ar avea pentru tine niste expresii de pe net?!
Incearca sa fi orginala, o sa ai sanse mai mari sa-l impresionezi.
Succes!

5 răspunsuri:
| DeutzZa96 a răspuns:

Gindeste-te la cel mai dulce lucru.Inmulteste-l cu infinitul, aduna o eternitate, si vei sti cit de mult TE IUBESC...

Pot fi mult mai multe. Eu aici am scris doar cateva, pentru ca ar fi fost foarte greu sa scriu tot ce imi vine in minte. Trebuie doar sa ai o imaginatie bogata, sau sa folosesti un truc pe care l-am deprins in timp:
Gandeste-te la cea mai draga persoana pentru tine si lasati amintirile sa zboara. Descrie persoana aceea ca si cum ai lauda-o tuturor oamenilor de pe planeta. Ceva special. Eu asta fac.
Te pup

| Okkultist explică:

Apropo nu gen sexollete sau din astea, expressii frumoase, cel ce da cele mai multe funda si frumoase normal day dreaming

| RitaDeluxxxe a răspuns:

Te iubesc pentru ca.imi alungi singuratatea intr-o lume plina si aglomerata.Te iubesc pentru ca, fara tine e greu si nu ma pot regasi.Te iubesc pentru simplele banalitati pe care le faci, te iubesc pentru ca bei apa, pentru felul in care te incalti, pentru felul in care porti diferite obiecte.Te iubesc pentru linistea daruita clipelor alaturi, te iubesc pentru ca imi zambesti, pentru ca ma alinti, pentru ca ma atingi, imbratisezi.Te iubesc pentru ca sarutul tau ma face sa simt ca traiesc fara regrete.Te iubesc pentru ca noptile sunt minunate alaturi de tine, triste cand lipsa ta umbreste zambetul meu.Te iubesc pentru ca esti totul.Te iubesc pentru viitorul meu, al nostru.Te iubesc cand te alinti, te ador cand imi vb.Te iubesc pentru a tot ce esti, realizezi sau nu.Te iubesc in mod obsesiv.Te iubesc in mod patetic.Te iubesc orbeste.Te iubesc. Stii ce? Te iubesc si pentru simplul fapt ca existi.Si cum sa nu te iubesc cand pentru tine simt ceea ce nu am simti pentru nimeni niciodata? Cand tu ma faci sa ma simt cea mai importanta persoana din intreaga lume? Cum sa nu visez la tine.cum sa nu te vreau langa mine in fiecare clipa.cum sa nu te iubesc.cum sa nu vreau sa te stiu langa mine tot restul vietii? Nu am cuvinte de ajuns ca sa-ti spun tot ceea ce simt pentru tine. sper doar cu timpul sa-ti pot demonstra toata dragostea pe care ti-o port.

| NorishorPhufos a răspuns:

Hey, nu stiu ce sa zic! Spune-i ceea ce iti vine pe moment. Eu spun mereu ceea ce simt, astea vin din inima si le consider cele mai frumoase.

| Behindyou a răspuns:

O sa sperii orice baiat de varsta ta caruia o sa-i spui "expresii frumoase".