| alex12dobra a întrebat:

Va rog imi dati si mie metin2united va rog eu daca as lua metin2united as astepta 49 de ore va rog daca aveti si acele programe de la metin dati-mile si mie va rog sau macar ziceti-mi si mie cum sa iau metin2united mai repede va rooogg! adresa mea de mess este alex12dobra va roogg din suflet!

2 răspunsuri:
| KurseMarkSasuke a răspuns:

Metin2united il iei pur si simplu de pe net ca iti zice 49 de ore dar scade si se donwloadeaza repede.Ori aitu memoriapc-ului prea ocupata

| Mario_Neagu_1997 a răspuns:

E usor intri pe metin2united si dai download si se descarca GamezUnited si il instalez pe GamezUnitea