| anonim_4396 a întrebat:

Va rog imi spuneti niste bancuri bestiale
dar va rog sa ma faceti sa pic pe jos de ras! laughing
cele mai tari bancuri primesc fundooooooooooiii mare si restul vot
mersi! peace! >big grinhappy-

1 răspuns:
| Ingerulrebel a răspuns:

Bula la scoala. Doamna profesoara : Copii cine este patria? Ion : Patria este mama mea. Doamna profesoara : corect. Bula cine este patria? Bula : Patria este mama lui Ion. Doamna profesoara : e si mama ta! copii ce ati inteles? Bula : eu eu! Doamna profesoara zi Bula. Bula : Eu sunt frate vitreg cu Ion. Bula si globul. Doamna profesoara il cheama pe Bula la tabla. Doamna profesoara : Bula fami cunostintacu globul! Bula : glob ea e doamna profesoara doamna profesoara el e globul. Bula si inca 2. Chinezul : Pentru pace si popor eu ma arunc din avion. ( scuze am uitat ce este celalat onsa inventez un pic ) fratele chinezului : pentru pace si popor eu ma arunc din avion. Bula : pentru pace si popor eu ma pis in rezervor