| neUtilizator a întrebat:

Va rog! M-am saturat de porcaria de SweetIM (emoticoane diferite pentru YahooMessenger) ca acum nu mai pot scrie de pe tastatura emoticonul clasic pe care vreau sa il trimit prietenilor, ca imi apare automat SweetIM. Trebuie sa selectez din lista emoticonul obisnuit pe care vreau sa il trimit:-

Răspuns Câştigător
| EmotionalKoma a răspuns:

Pai da la control panel si apoi add or remove programs si da-i remove daca nu mai le vrei

1 răspuns:
| neUtilizator explică:

Am ales raspunsul lui OooDenisaooO drept castigator pentru ca ea a raspuns prima

va multumesc:*