| adelinasinica a întrebat:

Va rog mult, caut numele la un desen animat de p tvr 2 care se difuza cam in acelasi tp cu dbz dar nu l am gasit. L am cautat in arhiva tvr2 care nu e asa buna am cautat imagini, am pus intrebari p site uri dar nu imi e nimk de as, va rog, tin minte ca pers aveau aripi.

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Cat timp a trecut de-atunci? Nu stiu de ce imi aduc aminte ca dbz era pe tvr1 in acelasi timp cu Yu Gi oh, pe tvr2 dadea ceva...parca Dansatorii Zburatori si Cards Captor Sakura. Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

3 răspunsuri:
| danutz hacker a răspuns:

Cumva sailar moon...sau ceva de genul?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desenele se numeste Dansatorii zburatori

| adelinasinica explică:

Nu, stiu ca se lupta undeva in regatul cerului sau ceva de genu,