| Bianca_5451 a întrebat:

Va rog pentru cei care se uita la Iubire si onoare, imi puteti spune ce s-a intamplat in ultimele 3 episoade ca am ramas in urmahee hee

P. s. Nu merge sa ma uit online.

Răspuns Câştigător
| GeorgiiB a răspuns:

Poi s-a intamplat ca Ilinca a vazut ca Amir o minte, ca sti ca se ducea intruna la Roxana sa vada cu ii este copilul...si Ilinca nu stia asa ca Roxana cu Carmen au facut un plan in asa fel ca Ilinca sa vada adevarul, si Amir s-a dus la munca la Ilinca, si apoi s-a dus sa ii ia o cafea si a lasat telefonul lui acolo... Apoi Carmen la urmarit pe Amir sa vada unde se duce si a sunat-o Carmen pe Roxana si i-a spus sa trimita mesajul sa il vada Ilinca apoi Ilinca cu Amir s-au despartit si Ilinca s-a casatorit cu Ovidiu si Amir cu Carmen dar in urmatoarea zi s-au dus amandoi si au divortat si asa sa terminat.Acuma trebuie sa vedem luni ce se intampla! Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| y0n3la98 a răspuns:

Http://iubiresionoare.acasatv.ro/video toaaate episoadele.;)) funda?:X

| Bianca_5451 explică:

Nu pot sa ma uithappy