| Cami99 a întrebat:

VA ROG RASPUNDE-TI REPEDE,E URGENT!
Mie imi place de un baiat care e cu un an mai mare ca mine,nu stiu ce sa cred,ca si lui ii place de mine,el pe facebook imi da comm la poze si chestii din astea si cand vorbesc cu el pe facebook imi spune ca sunt draguta,acum vreo saptamana o colega l-a intrebat de cine-i place si el a spus ca o fata draguta de la noi din clasa,oare sunt eu,precizez ca la celelalte fete de la mine din clasa nu comenteaza sau da like la poze cu atat mai putin sa vorbeasca.
Ce credeti ca ma place,sau nu,daca ma place sa-i spun sau nu, cum sa-i spun? Precizez ca e cam timid!

Răspuns Câştigător
| miru2000 a răspuns:

Vorbeste-i si spune-i ce simti....sunt sigura ca si el o sa isi spuna sentimentele

1 răspuns:
| cryssu2008 a răspuns:

Daca baitul e timid, fi-i tu cea curajoasa. Vorbeste cu el pe chat pe facebook. vezi cum reactioneaza, si de ce nu, invita-l tu pe el la un suc daca el tot continua sa fie timid. Vezi astfel cum reactioneaza, si daca intr-adevar tu esti fata de care ii placewinking