| Ga3yC00L a întrebat:

Va rog raspundeti-mi am mare nevoie de raspunsuri eu nu am un calculator tocmai de ultima generatie si as vrea sa joc assassins creed 3 dar mie nici 1 nu-mi merge prea bine (adica merge in reloare) cum sa fac sa ma joc assassins creed 3 la pc daca stiti ce piese de calculator imi trebuie sa imi mearga sau cum sa il fac cu grafice pentru pc-ul meu raspundeti-mi rapid plizz
dau FUNDA+VOTURI

Răspuns Câştigător
| SerbanSnake a răspuns:

Pai daca primul nu ti-a mers bine, 3 care e ultimul de pana acum nici atat cerintele sunt destul de mari, ca sa iti mearga f bine iti trebuie:un procesor core 2 duo la 2, 8, 2gb sau chiar 3, si un hd4770 sau 5670 de la ati ori un 8800gt sau gts de la nVIDIA, bafta!

1 răspuns:
| Ga3yC00L explică:

Daca vreti sa-mi raspundeti pe id-ul meu de mess este dodogabi60@yahoo.com