| lovedeny14 a întrebat:

Va rog raspundeti-mi urgent! Cine este mai frumoasa dintre radhika ( rubina dilaik ) si vidya ( divianka tripathi ) :X:X fundita garantat!

Răspuns Câştigător
| Kisie a răspuns:

Parerea mea este ca radhika este de o suta de ori mai frumoasa decat vidya dar fiecare cu parerea lui corect? Funda?

2 răspunsuri:
| AlexDrHouse a răspuns:

Mie mi se pare mai frumoasa Vidya dar acum gusturile difera de la o persoana la alta. Funda?batting eyelashes

| AlexDrHouse a răspuns:

Vidya e mai frumoasa..sincer big grin. dar fiecare cu parerea lui..gusturile difera de la o persoana la alta. Funda?batting eyelashes