| adry01 a întrebat:

Va rog repede, un dialog intre un fan si o personalitate! plzzz dau faimoasa funa." happy

Răspuns Câştigător
| Dudexx2 a răspuns:

Pai sa zicem : fan:Buna ziua ce onoare sa vorbesc cu dumneavoastra!
vip:Buna ziua apreciez amabilitatea dumneata dar din pacate eu nu vorbesc cu persoane care nu sunt vedete
fan:Am-i pare rau daca vam suparat dar eu sunt un fan foarte mare al dumneata si as vrea sa te cunosc
vip:Ca sa ajungi sa ma cunosti trebuie sa treci ptin prea multe etape
fan:Am inteles ideea dar poate ne intalnim la un suc sau o cafea
vip : Hmmmm sa mai ma gandesc raspunsul este nuuuuuuuu
fan: Bine va multumesc foarte mult ca ati vorbit cu mine sa stiti ca eu tot o sa va sustin in concertele dumneavoastra! Funda :*?

1 răspuns:
| Mihai_Marian_1976 a răspuns:

Va rog repede, un dialog as vrea intre un ziarist si un sportiv! plzzz dau faimoasa funa.