| cristi89 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti filme pentru adolescenti(comedie sau horror)minim de la 15 ani in sus!

5 răspunsuri:
| Butterfly ^_^ a răspuns:

American piewinking
Fratia mortii.
Pasiune si destin
Casa de ceara
Exorcism of Emily Rose
Miss March
I Love You, Beth Cooper
Scary Movie
Vacanta mortala
Wrong Turn
Eurotrip
etctongue
Sper sa te ajute.happy

| 11vladutz90 a răspuns:

Pai : Horror : Drag me to hell, The Unborn, The Mummy, The Graves, Camera 1408, The Grudge etc., Comedii : Norbit, Date movie, etc.

| Guess00 a răspuns:

Ai aici filme horror cate vrei pentru 15 ani in sus http://www.cinemarx.ro/filme-horror/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU este un raspuns dar vreau sa il intreb pe butterfly cumse numesc filmele "fratia morti","pasiune si destin" si "vacanta mortala" in engleza te rog sa imi dai un raspuns u sau cineva care stie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vacanta mortala - Timber Falls
Pasiune si Destin - Blood and Chocolate
Fratia morti - The Haunting of Sorority Row