| MrsDraculescu a întrebat:

Va rog sa ma ajutati de cand a inceput vacanta am tot uramrit diverse animeuri dar le-am cam terminat pe toate care erau pe gustul meu gen: vampire, love, drama, comedy, supranatural, demons, silence of life.
Am urmarit : trinity blood
blood+
naruto
bleach
honey and clover
toradora!
full metal alchemist brotherwood
Va rog ajutati-ma sa mai gasesc alte animeuri care te tin in suspans pana la ultimul episod de dragoste si lupte in care pers principal se indragosteste pe parcurusul povesti.
Va multumesc

Răspuns Câştigător
| lol1232 a răspuns:

Death Note este super il urmaresc si eu dar pentru.naruto si bleach nu am cuvinte.

11 răspunsuri:
| ArexuDeea a răspuns:

Naruto shippuden death note detective conar

| Kanpeki a răspuns:

Shaman King laughing

| MrsDraculescu explică:

Multumesc.
dar cand am zis naruto (logic ca intra si shippuden)
death note este un anime foarte popular dar l-am vazut sad
am urmarit (si azi) hell girl este superd (3 sezoane)
alte raspunsuri?happy

| xMihaela a răspuns:

Kaichou Wa maid-sama,Zero No Tsukaima, Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai(AnoHana), Ichigo 100%,Inukami,The Girl Who Leapt Through Time,Air, Romeo X Juliet, etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmareste naruto shippuuden

| Optima a răspuns:

Priveste code geass. mi-a placut ft mult, la fel ca si naruto shippuuden... mai sunt animeuri interesante care am privit dar nu-mi pot aduce aminte acum

| infamy a răspuns:

Poti vede full melal alchemist original... e cel putin la fel de misto ca brotherhood

| SuperG a răspuns:

Crede-ma naruto shippuden e the best, apcat ca da doar un episod pe saptamanasad, in ritmul asta o sa mai dureza cel putin un anbig grin

| anytaLP a răspuns:

Mie imi place si lovely complex...nu e cu lupte dar e foarte amuzant tinand cont ca sunt facute dupa benzi desenatehappy

| FallenAngel_2627 a răspuns:

Uraboku, Hellsing, Kuroshitsuji sunt superbe. Si mie imi place mult Hell Girl!