| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine.am de facut la engleza mai multe dialoguri si unul din ele imi spune ca trebuie sa ma aflu pe plaja cu prietenul meu si sa cer unui strain sa ne faca o poza si nu am idee ce as putea sa scriu.2 fraze imi dau si eu seama acolo dar trebuie macar 6 fraze si nu imi imaginez ce as putea sa ii spunconfused

Răspuns Câştigător
| andre2726 a răspuns:

- hi
- would you mind takee me and my boyfriend a photo
dupa care poate spune da sau nu
- yes no problem / I don't think so
- thanks much apreciated /alright no problem
- bye
-bye

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu rezolvăm teme de școală pe site.
Școala este școală!
Pa, pa.

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> explică:

Stiu lucrul asta si sunt de acord dar am pus intrebarea pentru ca e la engleza si banuiesc ca mai mult conteaza traducerea.Sh eu o vroiam in romana.Macar o idee ceva pentru ca nu stiu...