| Marijuanaro a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti si mie ce este acesta argint sau inox? http://www.bespecial.ro/Bijuterii/Coliere-Fantezie-2048- p.html
Mc!

Răspuns Câştigător
| Maya. a răspuns:

Pai acolo la descriere, la materila scrie:diverse materialestraight face deci argint amestecat cu inoxhappy. nu prea pare el de argint

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu bijuteriile fantezie nu sunt facute din metale pretioase. Avand in vedere ca si pe site sunt clasificate produsele (arcint, zirconiu...) iti poti da seama usor daca sunt sau nu de argint. Parerea mea este ca nu dar poti intreba la ei pentru un raspuns 100% corect. happy