| pufoletedebomboana a întrebat:

Va rog sa nu faceti misto am o rpoblema, deci sunt virgina nu am avut contact sexual niciodata ciclul imi vine mereu si chiar ma tine ff mult 7 - 10 zile uneori 21 asta e alta problema... dar vreau sa stiu daca pot ramana insarcinata daca mai sunt virgina ( si nimeni nu a ejaculat in mine sau ceva pentru ca nu am facut nk cu niciun baiat nici sa ma atinga nu ii las ) dau funda

Răspuns Câştigător
| Simona_1739 a răspuns:

Daca nu ai avur nici un fel de contact sexual nu ai cum sa ramai insarcinata.Asa ca stai linistita!
Pa pa

7 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Cred ca tu nu sti cum ramane o femeie insarcinata laughing.
da nu ai avut niciun contact sexual cu niciun baiat logic ca nu ai cum sa ramai insarcinata.

| LoLo a răspuns:

Draga mea, nu ai cum sa ramai insarcinata daca nu te-a atins nici un baiatstraight face.Si stai linistita ca nici prin masturbare nu ai cum.
Insarcinata ramai daca un baiat ejauleaza in tine, doar asa.
Deci stai linistita.
O seara placuta!

| CryssCrySta a răspuns:

Pai nu ai cum sa fi insarcinata.

| Miruna_7873 a răspuns:

Doamne Maica Sfanta!straight face
NU POTI RAMANE INSARCINATA FARA VRE-UN CONTACT SEXUAL!
Si ma cam indoiesc ca te tine menstruatia 21 de zile!straight face
Site-ul asta se duce pe apa sambetei cu copii de 13 ani. Intelegem ca trebuie sa te ajutam dar totusi!straight face

| PinkySilvia a răspuns:

Nu ti se intampla nimic,dar cand vei avea contacul sexual trebuie sa te protejezi, anticonceptionale, prezervative.sti si tu, altfel ai sanse sa iti apara un bebe.

| rox13yy a răspuns:

Nuuuuu

| deyu_3445 a răspuns:

Esti virgina