| Static a întrebat:

Va rog seriozitate! Vreau sa stiu daca i-mi fac cont pe youtube, ceilalti oamnei, din toate tarile poate sa i-mi vada emailul, de ex, as vrea sa ma lansez de pe youtube, as vrea sa postez un video cu mine cantand, eu presupun ca am vocewinking, si daca un impresar sau stiu eu ce ii place vocea mea ma poate contacta, prin email sau ceva? big grin stiu ca si Justin Bieber a ajuns faimos de pe youtube, tot asawinking. Va rog spuneti-mi, dau Funda cat Casa big grin :p. Alte sugestii despre cum as putea sa fac o cariera muzicala fara sa implice o gramada de baniwinking.

Răspuns Câştigător
| MyWorld a răspuns:

1. Daca se intampla ca in cazul lui JB cu Scotter Braun, impresarul are mijloacele lui de ati gasi datele personale.
2. Scuze ca iti zic, dar sansele sunt foarte mici ca sa devii vedeta prin YouTube
3. Daca vrei sa-ti faci o cariera muzicala ar fi de preferat sa participi la concursuri gen "Romanii au talent" si eventual daca pleci in america si vorbesti cursiv engleza te poti duca la American Idol sau concursuri de genul
4. Good-luck
P. S.: Cred ca ai inteles ca nu ar trebui sa te bazezi doar pe videoclipurile tale de pe YouTube... Daca chiar ai talent, cu siguranta ca la un concurs de genul "Romanii au talent" vei primi sansa unui contract cu o vedeta... Poate chiaR Justin Bieber.:d
Sper ca te-am ajutat...

5 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Daca tu iti afisezi email-ul, sigur ca aparehappy. Succes:*

| remusbb a răspuns:

Pai ii poti lasa emailu tau si poate va intalniti!
mult noroc

| Moncherie a răspuns:

In primul rand nimeni nu-ti vede emailul. In al doilea rand daca e posibil sa te contacteze vreun impresar vei fi contactata de youtube

| Alecsia a răspuns:

Nu, ceilalti utilizatori ai YouTube`ului nu iti pot vedea mailul, adresa, telefonul, decat daca le scrii la descrierea personala sau ceva. In rest nu exista nici o alta modalitate de a`ti vedea datele din cate stiu eu, in afara de cele publice. Si pentru alte sugestii. nu stu, probabil concursuri de muzica de genul tau? tongue

| TheCoon a răspuns:

Pai.iti faci cont si exista optiunea sa scrii ceva despre tine.Ca pe facebook sau hi5.Si poti sa scrii acolo mail-ulhappy. Alte sugestii, in Romania e prea usor sa ajungi vedeta prin cai "necurate" depinde de ce esti in stare sa faci pentru a fi bagata in seama.Pe youtube e cam greu sa gaseasca cineva video-ul tau, dar nu imposibilhappy. Mergi la o scoala de muzica, liceu, conservator si vei avea acces la faimahappy