| nicujoita a întrebat:

Va rog spuneti-mi cum imi pot face prieteni pentru ca la mine la scoala sunt numai afurisiti si copii fara bun-simt. Si inca ceva imi place de o fata care ea place pe alt baiat care fumeaza si vb urat. Mi-a zis pe mess si a mai zis ca ea uraste ca cuiva sai zica ca o placa. va rog dati-mi un sfat

Răspuns Câştigător
| olinka_1152 a răspuns:

Salut,prieteni iti vei gasi stai fara griji,,ca sa-ti cauti un prieten acesta nu-i un plan,,azi vreau sa-mi fac un prieten,,el apare atunci cind vine cu sfat bun,,cu o indrumare,,care tma cu te simti bine si poti vb cu el pe orice tema,,si poti sa te deschizi,,dar si problema cu fata,,daca ei nu-i place cind ii spun asa vorbe,, ea nustie ce e cu ea,, ca o fata care are bune maniere ea intodeauna asteapta vorbe dulci. Daca ei ii plac vulgarii cred ca si ea e vulgara.lasa ca iti vei gasi asa una dupa tine,, dupa stilul tau.dar pina la urma ea singura va vedea ce e bine ce e rau.

4 răspunsuri:
| shanela a răspuns:

Pai aai pus 2 intrebari părieteni pe mess! cati ai ai:? si iti dau adresa mea
laughing

| shanela a răspuns:

Multi inaintelove struck

| shanela a răspuns:

Pai inseamna ca esti special daca ai ceva in oki" nu? aaaa da multi inainte :::::::::;

| nicujoita explică:

Eu am 12 ani si vorbeam serios chiar nu am avut preiteni de mic si toti ma poreclau 'ciudatul' pentru ca aveam ceva ciudat in ochi nu stiu cum sa-ti spun dar in fine.