| Blackheartt a întrebat:

Va rog urgent ajutati-ma si pe mine am un caine mic pichinez. o femeie a zis ca e pichinez imperial pentru ca pichinezi originali au botu ala mai lung al meu nu are da in fine de la cati ani isi incep viata sexuala am cunoscut pe cineva care are o femela pichinez si vreau sa-l imperechez al meu are un an.si fata are 3 big grin ce ziceti s-o imperechea.,

Răspuns Câştigător
| xFitero a răspuns:

Pai in termeni de caine... al tau are 7 ani. iar celalalt 21 de ani. nu prea cred laughing)))