| Balboa a întrebat:

VA ROG, VA ROG, VA ROG, si va rog. ajutati-ma. prom funda. e un baiat la noi la scoala cu doi ani mai mare ca mine care prea imi face ochi dulci si eu sunt indragostita de un tip care nici nu ma observa. asta care imi face ochi dulci e un dragut si cred ca imi cam sta gandul la amandoi. ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alisstor a răspuns:

La cel mai mare care iti face ochi dulci. Calea sigura e mai buna.

4 răspunsuri:
| No a răspuns:

Mai intai vezi ce sanse ai cu cel cu "ochi dulci", poate te place cu adevarat ( cine stie?batting eyelashes ).iar cel de care esti u indragostita, care nici nu te baga in seama.incearca sa intri in discutie cu el, sa vezi astfel daca are un interes fata de tine. Daca ramane ( chiar si dupa multe incercari ) distant si "rece", nu-ti mai bate capul cu el straight face.

| Ionut_2962 a răspuns:

Pai daca tipul ala de care esti tu indragostita nu te prea baga in seama ce rost are sa stai dupa el mai bine incerci o relatie cu calalalt timp dar ai grija ca daca e cu 2 ani mai mare ca si tine sa nu te schimbe ca daca are un anturaj nasol s-ar putea sa te schimbi si tu dintr-o fata buna intr-o fata mai rebela asa ca eu zic:nu te poate ajuta nimeni mai bine faci tu cea ceti dicteaza sufletul si ai mare grija de tinewinking

| xDqqq a răspuns:

Profita de situatie tongue daca lui intr-adevar ii place de tine poate dupa ce il cunosti mai bine o sa iti place si tie de el si asa poate o sa ii atragi atentia si celuilalalt baiat de care esti indragostita

| maria_1778 a răspuns:

Ar trebuie sa faci ce iti spune inima.E decizia ta, numai a ta.