| Kiddutza_2919 a întrebat:

Va rog va rog vreau un rasp urgent.Cum pot trimite un e-mail? fuunda pentru primul rasp. corect.`mesc

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Scrii pe google " Yahoo mail", după aceea te loghezi, dai click pe "new" (stânga sus, deasupra floderelor "inbox","drafts", ș.a.m.d.), apoi îți vor apărea niște câmpuri pe care trebuie să le completezi. La "to:" scrii e-mailul persoanei căreia vrei să îi trimiți mesajul, la " cc:" nu ești obligată să scrii nimic ( e câmp opțional), iar la "subject:" scrii subiectul e-mailului.
Dacă vrei să trimiți și niște poze, dai click pe " attach files".
Dedesubt scrii mesajul, apoi dai click pe "send" (stânga jos).
Baftă!

| мαяιє a răspuns:

Te duci la propria ta adresa de email, undeva trebuie sa scrie "New".dai acolo, apoi "Email message" si o sa ti se deschida o pagina.in prima casuta pui email-ul celui caruia vrei sa trimiti, apoi Subiectul mesajului, si continutul acestuia. daca vrei sa trimiti imagini, undeva este o imagine micuta cu o agrafa de birou:"attach files".dai click si selectezi imaginile sau documentele pe care vrei sa le trimiti, din calculatorul tau. apoi apesi "Send"