| BiancaPitic a întrebat:

Va rog, zicet-mi si mie repede ce text as putea sa scriu intr-o felicitare de 8 martie(pentru. mama sau bunica).
Fundita la cel mai artistic raspuns.

Răspuns Câştigător
| iulicik a răspuns:

Am ceva pentru tine tonguerimavara... anotimpul renasterii, al trezirii la viata, face acum de ziua aceasta de 8 Martie, ziua cea mai plina de feminitate, zambete, si caldura sufleteasca! Fie ca toate impinirile frumoase, sanatatea si spiritul acestei zile sa te insoteasca pretutindeni

1 răspuns:
| changedgigi a răspuns:

Te iubesc.Doua cuvinte care fac tot farmecul, unui intreg text de abureli si dulcegarii inutile.