| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ziceti-mi cum sa scap de gelozie crying incerc sa ma abtin dar nu reusesc dati-mi un sfat ceva... plzzz

Răspuns Câştigător
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

GELOZIA POATE STRICA TOTUL INTRE 2 PERSOANE.trebuie sa invatam sa cautam adevarul in cuvintele persoanei iubite…sa invatam sa avem incredere in ea…sa fim mai rationali….
gelozia este un cuvant ff greu daca nu sti sa avem incredere unul in celalalt relatia va deveni o gelozie imensa si o relatie rupta... dar pana la urma ajungem la o concluzie... dragoste fara gelozie nu este

1 răspuns:
| GuessWho a răspuns:

Si la mine e cazull.sunt destul de geloasa.pentru ca prietenu` meu e destul de vorbarets si se baga in seama cu toate fetele.astia`s baietii.nah.acuma nu inseamna ca te inseala. flirteaza sh eilaughing daca ai fi fost maritata cu el...as mai fi zisbig grin