| BiancaByya a întrebat:

Va salut pe toti! happy. Am 14 ani si imi doresc foarte mult sa imi cumpar un notebook mic, asa ca imi vand telefonul. Incerc sa strang bani de foarte mult timp. Imi cer scuze ca nu am plasat acest anunt la categoria,,telefoane``. Cine doreste, ii vand un Sony Xperia J cu: -cutia original+instructiunile de utilizare -factura, garantia -incarcatorul, cablul de date -2 capace de schimb originale; white and black -husa -tipla Mentionez ca telefonul a fost tinut si pastrat in conditii bune. NU are urme de uzura si functioneaza foarte bine. Eu nu l-am folosit decat trei zile deoarece vroiam si vreau sa il vand. Merita vazut. Va roooooog ajutati-ma. Cine vrea, il dau contra pretului de 550 lei NEGOCIABIL! primeste si fundita din partea mea pe TPU.winking VA MULTUMESC si va doresc o zi buna. Pentru mai multe detalii despre telefon ma gasiti la: preda.bianca20@yahoo.com

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

Pretu'i destul de bun. http://www.gsmarena.com/sony_xperia_j-4930.php aici sunt specificatiile.
Cel mai important 4 GB memorie interna, 512 ram, 1ghz cortex A5, os android 4.0.4 si camera 5mp si ecran cu densitate de pixel mare (la telefoanele xperia au un display foarte bun). Spor la vanzare!