| Ana-Maria94 a întrebat:

Va uitati in seara asta la Barcelona-Real Madrid? meci tare...cu cine tineti? eu cu Baecelona:X. un pronostic?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Eu sper ca se termină 2-0 pentru Barca.

7 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Eu cu real madrid doar pentru ca joaca si cristisno ronaldo :X

| User a răspuns:

Cu barcelona clar, de uitat nu cred ca ma uit [nu prind digi frustrated ]. Pronostic: 0-3

| Ana-Maria94 explică:

Si eu sper sa castige Barca si sa de-a gol Messi, omu ala e o masina de goluri. po1 eu zic. Real 2-4 Barca:X

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Uimeste-ne messi.

| andreea_6710 a răspuns:

Cu barcelona:X

| criss86 a răspuns:

Bineinteles ca ma uit! O sa tin cu Barcelona. Pronostic:
Real Madrid-Barcelona : 2-3 ( unul dintre marcatori Messibig grin) tu ce pronostic dai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4-1 Barcelonabatting eyelashes