| happyorsad a întrebat:

Va uitati la serialul "saracii tineri bogati"? cum credeti ca se va termina?big grin

5 răspunsuri:
| Locaa a răspuns:

Il urmaresc si la final estebas se sinucide iar alejandra ramane cu david

| HardcoreCountry a răspuns:

Da, ma uit. La sfarsit Esteban se sinucide si Alejandra ramane cu David, dar ea pleaca in Statele Unite cred. Se face ceremonia de absolvire la colegiu, David primeste o bursa de studiu. Juliana cred ca a avut cancer fiindca era cheala si i-a multumit lui Mauricio pentru ajutor. Veronica e la nebuni iar Isabella are un copil cu Gabriel. Karina are un copil cu tatal lui Isabella.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se va termina intr-un fel frumos sper:

| mihgirl03 a răspuns:

Sfarsitul e cand moare Esteban Alejandra se imbratiseaza cu Issabela la inmormantarea lui Matias, tatal lui David si Monica sunt la inchisoare. Cam atat!

| mihgirl03 a răspuns:

Sfarsitul e cand moare Esteban Alejandra se imbratiseaza cu Issabela la inmormantarea lui Matias, tatal lui David si Monica sunt la inchisoare. Cam atat!