| DarkShina5566 a întrebat:

Va umpleti timpul liber jucand jocuri pe calculator? Vi se par interesante aceste jocuri?

Răspuns Câştigător
| xLove a răspuns:

Nu ma dau in vant dupa jocurile pe calculator. Imi plac. dar nu in exces.
Cat despre timpul meu liber... Eu joc League of Legends. aici un meci tine aproximativ 20-30 minute. Joc intre orele 16 si 17 un meci dupa care fac teme, curat, mananc, ies pe-afara. Dupa aceea, mai intru de la 21 pan la 23 si stau pe internet si ma joc, dupa care ma culc! Asta-i programul in timpul scolii. In vacanta am mult mai mult timp liber!

Numai bine!

3 răspunsuri:
| WholeWorld a răspuns:

Sincer sa fiu mie imi place sa joc Assasin cred brotherhood, pentru ca este inspirat din evenimentele istorice iar jocul este foarte realist dupa parerea mea si ma joc cam 1h max 2h pe zi depinde, poate si mai putin sau poate deloc.
Daca tot vine vorba de umplut timp liber, iti poti gasi un serial online pe gustul tau happy Gen House M.D. (L-am vazut si a meritat ), The Mentalist, SUPERNATURAL.
Ps: Asta ar fi o varianta de umplut timpul liber dar iti spun ca nu dau o iesire pe afara pe un joc sau pe un serial, doar de plictiseala.

| LegionarulRoman a răspuns:

Unele da, altele nu.De indicat pentru ati pastra sanatatea mintala este sa jucati cat mai putine jocuri video (de indicat ar fi sa nu ne atingem de Pc, dar asta este de pe alta lume).

Vezi:http://www.youtube.com/watch?v=O6Bi_7om_Rw&feature=player_embedded#!

si cartea "Efectele televiziuni asupra mintii umane" -de Virgiliu Gheorge

Răspuns utilizator avertizat