| annonim0001 a întrebat:

Va voi pune o intrebare cam ciudata..pls nu radeti puppy dog eyes Dar. ce poti face pentru marirea sanilor? adica se poate face ceva? Am 16 ani si abia am tate...help puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Corpul tau se dezvolta complet pana la 18-20 de ani, asa ca mai ai pana sa-ti vezi marimea completa a sanilor. Multe fete se confrunta cu asta si nu e nimic de ras. Iti recomand sa-ti masezi sanii usor (nu sa dai pana cad de tot :)) ), pentru ca asta e singura metoda in afara de "mama natura". Pastilele sunt pentru efect temporar si inevitabil oricarei fete/femei o sa i se lase sanii dupa un timp. Poti citi si informatiile de aici : http://feminin.netul.ro/......-natural/. Pupici!

1 răspuns:
| RusAdrianCatalin a răspuns:

Cumpara niste foliculina nu stiu. happy